Könyvek: Jog

Tételek száma: 8

Grünwald Béla: A közigazgatás közegei törvényhatóság körében. A törvényhatósági közigazgatás kézikönyve V. köt. Rendszeresen összeáll.: - -. Bp., 1885, Ráth Mór, 8+312+XI p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső előzéklap szakadt, két lap kijár.
15627.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15628.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
6 db nemzetközi szerződésekkel kapcsolatos kiadvány - A Föld Charta, Charter of tje United Nations and Statue of the International Court of Justice, Universal Declaration of Human Rights, Az Emberi Jogok Európai Bírósága eljárásaiban részt vevő személyekre vonatkozó európai megállapodás, Egyezmény az emberi jogok és alapvető szabadságok védelméről, NATO kézikönyv. Papírkötésben, jó állapotban.
15629.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15630.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Az 1871-dik évi/1872-dik országos törvénytár. (Corpus Juris.) [Egybekötve.] Kiadja a M. Kir. Igazságügyministerium. Bp., 1872-1873., Ráth Mór, 4+438;4+211 p. Korabeli félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, 34x26 cm
15631.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Az 1876-dik évi országos törvénytár. (Corpus Juris.) Kiadja a M. Kir. Belügyministerium. Bp., 1876.,Pesti Könyvnyomda Rt., 4+345 p. Korabeli félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, az elülső borítón kis sérülésekkel, intézményi bélyegzőkkel,egy lap sérült (253/254), 33x25 cm
15632.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Az 1880-dik évi országos törvénytár. (Corpus Juris.) Kiadja a M. Kir. Belügyministerium. Bp., 1880., Légrády, 6+291+1 p. Korabeli félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, az elülső borítón kis sérülésekkel, intézményi bélyegzőkkel, 33x25 cm
15633.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15634.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft