Viktor Lazarev: Középkori orosz festészet. Bp., 1975, Helikon. Kiadói... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1000013/Viktor-Lazarev-Kozepkori-orosz-festeszet-Bp-1975-Helikon-Kiadoi-aranyozott-egeszvaszon-k~II2534328
2534328
16793
413
Books: Architecture, Art
Leírás: Viktor Lazarev: Középkori orosz festészet. Bp., 1975, Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
: tánczos_gábor