1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Ady Endre összes versei. Bp., é.n., Athenaeum, 544 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, kissé sérült, kopott, foltos borítóval, helyenként kissé sérült lapokkal.