Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 255

Vajda Albert: Megcsaltam Ádámot. Éva ősanyánk önéletrajza. DEDIKÁLT példány! Melbourne, 1974., Venus. Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
17335.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
14
How to prepare for and succeed in Europen Union tests and selection precesses? MCQ. 3rd edition. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17336.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
250 MCQ on Europe and European Policy. 2004 edition - CONF-SFE Brussels. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17337.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Rexa Dezső: 101 kép a régi Pest-Budáról. 1959, Magyar Helikon. Kiadói kartonált kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
17338.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
19
17339.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Diákok regénye. Jókai Mór És mégis mozog a föld című nagy munkájából a serdültebb ifjuság számára átalakította: Bródy Sándor. Márton Ferenc rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner, 192 p. Félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval.
17340.

Diákok regénye. Jókai Mór "És mégis mozog a föld" című nagy munkájából a serdültebb ifjuság számára átalakította: Bródy Sándor. Márton Ferenc rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner, 192 p. Félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Égboltív. Versek, elbeszélések, lelkiségi írások. Szerk.: Bodrogi Huszár Katalin. Az egyik szerző, Sz. Pozsgai Katalin által DEDIKÁLT példány. Bp., 2003., Accordia. Kiadói papírkötés.
17341.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
2 db - Gosztonyi Ádám: Életfogytiglan + Halász Péter: Ancsu főszerepet kap. Világvárosi regények. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
17342.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Arany János: Toldi. Tóth Ferenc rajzaival. Bp., é.n., Biró Family. 62 p + 12 t. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói papírkötés.
17343.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Angol-magyar fotogrammetriai szótár. English-Hungarian Dictionary on Photogrammetry. Szerk.: Kádár István, Szentesi András. Bp., 1965., Állami Földmérési és Térképészeti Hivatal Műszaki Főosztály, 161+1 p. Félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
17344.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17345.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
K. Zoltán Ödön: Hangulatok. DEDIKÁLT példány. Bp., 1899., Szerzői,(Gutenberg-ny.), 70 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen sérüléssel, kijáró lapokkal, három hiányzó lappal (33/34,51/52,61/62.)
17346.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft