3 600 Ft
9,73 EUR, 10,59 USD
Ravasz Erzsébet (1937-1991): Illusztráció Zsigmond E. (Ede) Hazám c. verséhez. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (14/25), paszpartuban, 19,5x29,5 cm