Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
26 000Ft 70,27EUR, 76,47USD
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Olvashatatlan monogrammal (S.G.?), feltehetően XIX. sz. végén működött festő: Tóparti séta. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, sérült fa keretben. 32x63,5 cm