Üvegtárgyak Tételek száma: 172
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2480964
11755
412
Glass-objects
Nagy méretű üveg kínáló Formába öntött, kis lepattanással. d: 23 cm 2480967
11756
412
Glass-objects
Két kristály váza. Hibátlanok m: 15 cm, m: 12,5 cm 2515710
11757
412
Glass-objects
6 db kisméretű üveg szalvétagyűrű, réz levél dísszel 5 cm 2517334
11759
412
Glass-objects
Nagyméretű olasz likőrös üveg dugóval, formába öntött, jelzett, m: 24 cm 2306673
11760
412
Glass-objects
Színes üveg füles kosárka, anyagában színezett, jelzés nélkül, az egyik füle alatt sérüléssel, lapattanással, m: 18 cm 2550078
11761
412
Glass-objects
Izraeli likőrös készet, etikettel jelzett, kopásnyomokkal. 2534796
11762
412
3400
Glass-objects
Vörös ólomkristály tál, több rétegű, metszett, kisebb kopásnyomokkal, d: 17 cm 2494953
11763
412
Glass-objects
Borostyánüveg kínálótál, kopott, d: 30 cm 2529472
11764
412
Glass-objects
Kristály kínáló tál. Kopott, apró csorbákkal. d: 29,5 cm 2529473
11765
412
Glass-objects
Kristály kínáló tál. Kopott, apró csorbákkal. d: 25 cm 2529479
11766
412
Glass-objects
Kristály kék váza. Kopott, sérült. m:22 cm 984014
11767
412
Glass-objects
Csehszlovák art deco bonbonier, maratott, apró csorbákkal, jelzett, d: 14 cm, m: 14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft