Porcelán Tételek száma: 399
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2567452
11250
412
Herendi Apponyi mintás bonbonier, bonbonniere, . Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozban. d: 7 cm 2567453
11251
412
Herendi Apponyi mintás bonbonier, bonbonniere, . Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozban. d: 7 cm 2567454
11252
412
Herendi Apponyi mintás bonbonier, bonbonniere, . Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozban. d: 7 cm 2567455
11253
412
Herendi Apponyi mintás bonbonier, bonbonniere, . Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozban. d: 7 cm 2567456
11254
412
Herendi Apponyi mintás bonbonier, bonbonniere, . Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozban. d: 7 cm 2567458
11255
412
Herendi Apponyi mintás bonbonier, bonbonniere, . Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozban. d: 7 cm 2567459
11256
412
Herendi Apponyi mintás bonbonier, bonbonniere, . Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozban. d: 7 cm 2564497
11257
412
Herendi virágmintás áttört kosár, kézzel festett, jelzet, kopásnyomokkal, m:14 cm 2567859
11258
412
Herendi Apponyi mintás UTASELLÁTÓ feliratos teáscsésze aljjal, jelzett, kopott, d:14,5cm, m:6cm 2523676
11259
412
40000
Óherendi figurális lámpatest, fehér mázas porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 29cm 2523688
11260
412
34000
Herendi fehér mázas, papagájos kínáló, jelzett, hibátlan, m: 27cm, d: 36 cm 2523669
11261
412
15000
Herendi fehér mázas porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft