Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-viragmintas-porcelan-vaza-kezzel-festett-jelzett-kopasnyomokkal-m-15-cm~II2562855
2562855
11328
412
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 15 cm
: nagy_andras