Német jelzett lovashintó, porcelán, kopott, 24x11x19cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Nemet-jelzett-lovashinto-porcelan-kopott-24x11x19cm~II2569028
2569028
11459
412
Leírás: Német jelzett lovashintó, porcelán, kopott, 24x11x19cm
: nagy_andras