Herendi hecsedli mintás bonbonier. Kézzel festett porcelán, jelzett, a... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-hecsedli-mintas-bonbonier-Kezzel-festett-porcelan-jelzett-apro-kopassal-14x10cm~II2571886
2571886
11296
412
3800
Leírás: Herendi hecsedli mintás bonbonier. Kézzel festett porcelán, jelzett, apró kopással. 14x10cm
: karap_norbert