Herendi Rothsild mintás áttört füles tálka, kézzel festett, jelzett, k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-Rothsild-mintas-attort-fules-talka-kezzel-festett-jelzett-kopasnyomokkal-d18-cm~II2564500
2564500
11295
412
Leírás: Herendi Rothsild mintás áttört füles tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d:18 cm
: nagy_andras