Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 60
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2000861
11880
412
Sculptures, statuettes, plaques
cca 1970 Afrikai faragott fej párban,kopott, egyiken apró repedéssel, m:18 és 19 cm 1109658
11881
412
Árvai Ferenc (1935-2004): Női figura. Faragott márvány, jelzés nélkül, talapzat nélkül, sérült, m:40 cm 2538185
11882
412
Kutya szobor, fém szobor. Sérüléssel a talapzaton. 13x6,5 cm 2516913
11883
412
Kínai bölcs figura. Műgyanta 26 cm 2516914
11884
412
Kínai sárkány figura. Műgyanta . sérüléssel. 23 cm, m: 12 cm 2503451
11885
412
Tutanhamon büszt, műgyanta, kopott, m: 16cm 2215592
11886
412
Kiss László (1949-): Férfi akt. Terrakotta, jelzett (Kiss László), javított kezekkel, m: 25 cm 2516923
11887
412
Kakas pár, fém, jelzés és talpazat nélkül, kopott, m: 19cm 2562866
11888
412
Elefánt, egzótafa, jelzés nélkül, kopott, m:18cm, h:21 cm 2562923
11889
412
Ganesh, vagy Ganésa, faragott lávakő, kopott, m:13cm 2563057
11890
412
2db keleti fa szobor, 11-26cm, 1 db csont faragvány, 13,5cm 2563072
11891
412
M jelzéssel: Trombitás fiú. Öntött, patinázott bronz, jelzett: M. m:21cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft