Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 60

Adolphe Rivet (1855-1908) Búgócsigás fiú, térdnadrágos fiú 1re Toupie et 1re culotte jelzett, bronzírozott spiáter szobor pár. A nadrágos sérült. m: 19 xm
11867.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Siklódy Lőrinc (1876 Ditró -1945 Budapest): Palóc menyecske. Öntött, patinázott bronz, márvány talpon. Jelzett. m: 50 cm
11868.

Kikiáltási ár:
220 000 Ft
594,59
647,06
Jelzés nélkül: A csók. Faragott, csiszolt mészkő szobor. 34 cm
11869.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
11870.

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
432,43
470,59
Ülő akt. XIX. sz. vége, jelzés nélkül. nagy méretű gipsz szobor. Ragasztott fejjel. m: 43 cm
11871.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
11872.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41
Kutas László (1936 - ) Báró Podmaniczky Frigyes szobra. Bronz, jelzett. m: 30 cm
11874.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
Gabay László (1897-1952): Térdelő női akt, festett kerámia, kopásnyomokkal, fejrésznél repedéssel, jelzett (Gabay), m: 23,5 cm
11875.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Zajácz Tamás (1952-): Ágas-bogas. Valódi bőr falikép, jelzett a hátoldalán, 49,5x35 cm
11876.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kő Pál (1941-2020): Fehér László lovat lopott. Bronz plasztika. Jelzett, 32x18 cm
11877.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
11878.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
Istók János (1873-1972). Munkácsy Mihály mellszobra.. Terrakotta. Jelzett. m: 21 cm
11879.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft