Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 60
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2319224
11867
412
Sculptures, statuettes, plaques
Adolphe Rivet (1855-1908) Búgócsigás fiú, térdnadrágos fiú "1re Toupie" et "1re culotte" jelzett, bronzírozott spiáter szobor pár. A nadrágos sérült. m: 19 xm 2523735
11868
412
220000
Siklódy Lőrinc (1876 Ditró -1945 Budapest): Palóc menyecske. Öntött, patinázott bronz, márvány talpon. Jelzett. m: 50 cm
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
2248788
11869
412
30000
Jelzés nélkül: A csók. Faragott, csiszolt mészkő szobor. 34 cm 2239335
11870
412
160000
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
2354439
11871
412
36000
Ülő akt. XIX. sz. vége, jelzés nélkül. nagy méretű gipsz szobor. Ragasztott fejjel. m: 43 cm 2367847
11872
412
180000
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
2261899
11874
412
90000
Kutas László (1936 - ) Báró Podmaniczky Frigyes szobra. Bronz, jelzett. m: 30 cm 2331214
11875
412
Gabay László (1897-1952): Térdelő női akt, festett kerámia, kopásnyomokkal, fejrésznél repedéssel, jelzett (Gabay), m: 23,5 cm 2466091
11876
412
Zajácz Tamás (1952-): Ágas-bogas. Valódi bőr falikép, jelzett a hátoldalán, 49,5x35 cm 2385494
11877
412
80000
Kő Pál (1941-2020): Fehér László lovat lopott. Bronz plasztika. Jelzett, 32x18 cm 1841192
11878
412
70000
Kiss Sándor (1925-1999): Vas-szűz (tanulmány). Kovácsoltvas, jelzés nélkül, vas talapzaton, m:44 cm (talapzattal:68 cm), A Munkácsy-díjas Kiss Sándor lemezplasztikáját 1958-ban állították fel az akkori Városi Művelődési Központ, ma Bükk Művelődési Ház előtt. 2397567
11879
412
Istók János (1873-1972). Munkácsy Mihály mellszobra.. Terrakotta. Jelzett. m: 21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft