Plakát

Tételek száma: 102

Eladó birtok! Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940-41. Szeleczky Zita, Páger Antal, Vaszary Piri szereplésével. Rendezte: Bánky Viktor. Zene: Fráter Loránd. Mikszáth Kálmán regénye. Litográfia, papír. Kellner Márkus nyomda, Bp. Kárpát Film. Kováts Béla Filmreklám Vállalat. Lapszéli sérülésekkel. 94×30 cm / Vintage Hungarian movie poster, with damages on the edges, lithography on paper.
14710.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Egyszer vagyunk fiatalok (Bal paré). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Ilse Werner, Paul Hartmann, Hannes Stelzer és mások szereplésével. Rendezte: Karl Ritter. Ufa. Ofszet, papír. P Kiss jelzéssel a plakáton. Pallas Fotooffset (Pallas nyomda). Lapszéli sérülésekkel. Hajtásnyomokkal. 94×31 cm / Vintage Hungarian poster of the German movie Bal paré, with damages on the edges, offset on paper.
14711.

Egyszer vagyunk fiatalok (Bal paré). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Ilse Werner, Paul Hartmann, Hannes Stelzer és mások szereplésével. Rendezte: Karl Ritter. Ufa. Ofszet, papír. P Kiss jelzéssel a plakáton. Pallas Fotooffset (Pallas nyomda). Lapszéli sérülésekkel. Hajtásnyomokkal. 94×31 cm / Vintage Hungarian poster of the German movie "Bal paré", with damages on the edges, offset on paper.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
14712.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Nemzetközi Vásár Budapest, május 1 - május 10. Tempera, karton. Jelzés nélkül. BNV plakátterv. Sérült. 69x50 cm
14713.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
14714.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
1844 Erkel Ferenc Hunyadi László c. operája 1844-es ősbemutatójának plakátja, Nemzeti Színház, Pest, papír, kartonra kasírozva, javított, sérült, foltos, 50x36,5 cm
14715.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1917 Szolnok Lóvételi hirdetmény 39x51 cm
14716.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1924 Ebzárlat hirdetménye 46x30 cm kis sérüléssel
14717.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
14718.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
cca 1930 Pestújhely Erzsébet mozi plakát 30x40 cm
14719.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
14720.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1945 Az Ideiglenes Nemzeti Kormány két hirdetmény plakátja a közbiztonságról és a közalkalmazottakról. 30x40 cm
14721.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft