11924.
412. Lezárult gyorsárverés
Órák
240 000 Ft
648,65 EUR, 705,88 USD
Kandallóóra magyar, 19. sz. közepe, jelzett: "Fogel Ferencz N. Károlyban", negyedütős szerkezet, feketére pácolt fa tok, alabástrom oszlopokkal, faragott, aranyozott díszekkel, gyöngyház rátétekkel, felső félköríves mezőben gouache tájkép, kulccsal, sérült ingával, működik, sérült, hiányos veretek, a cilindere sérült, szerkezete tisztítást igényel. m: 59 cm