1902 Kakas Márton 1902. november 16., IX. évf. 46 sz. Szerk.: Sipulusz és Faragó. Bp., Budapesti Hírlap, szakadozott, egy lapon és a hátsó borító szöveget nem érintő hiánnyal, sérüléssel, 16 p.