https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 423

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1832 Nemes Somogy vármegye nagygyűlésének kivonata a polgári törvények javallatai iránt, 67p
14278.

1832 Nemes Somogy vármegye nagygyűlésének kivonata a polgári törvények javallatai iránt, 67p

 
Eladva
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
EUR
,
64,71
USD
Ajánlatok száma:
1
1834 Amts Blatt október 27. -i száma
14279.

1834 Amts Blatt október 27. -i száma

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
1843 Pesther Tageblatt. Szerk.: Dr. Saphir Zsigmond. 1843. V. évfolyam, I. félév 1-152. számok. Pest, Landerer és Heckenast. Egészvászon-kötésben, 1915-ből származó ajándékozási sorokkal, német nyelven. 1843-as pesti német nyelvű szépirodalmi hetilap, amely első sorban szépirodalmi és fővárosi híreket, de színházi és művészeti eseményeket is közölt. A lap halladó szellemű vonalat képviselt, ezért sok gondja akadt a cenzurával. 1845. márciusában megszűnt.
14280.

1843 Pesther Tageblatt. Szerk.: Dr. Saphir Zsigmond. 1843. V. évfolyam, I. félév 1-152. számok. Pest, Landerer és Heckenast. Egészvászon-kötésben, 1915-ből származó ajándékozási sorokkal, német nyelven. 1843-as pesti német nyelvű szépirodalmi hetilap, amely első sorban szépirodalmi és fővárosi híreket, de színházi és művészeti eseményeket is közölt. A lap halladó szellemű vonalat képviselt, ezért sok gondja akadt a cenzurával. 1845. márciusában megszűnt.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
EUR
,
47,06
USD
Ajánlatok száma:
0
1843-1845 20 db Heller - Magazin, német nyelvű
14281.

1843-1845 20 db Heller - Magazin, német nyelvű

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
1847 Díszmagyar ruha árverési hirdetménye 21x26 cm
14282.

1847 Díszmagyar ruha árverési hirdetménye 21x26 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
2
cca 1850 3 db dombornyomott üdvözlőkártya
14283.

cca 1850 3 db dombornyomott üdvözlőkártya

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1850 Hófuvat (Lavina), illusztráció, 21,5×14,5 cm
14284.

cca 1850 Hófuvat (Lavina), illusztráció, 21,5×14,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
1850 Az ausztriai birodalmat illető bidodalmi törvény- és kormánylap 1850-diki évfolyam, harmadik rész. Július-szeptember. Német.magyar kétnyelvű. félvászon kötésben.
14285.

1850 Az ausztriai birodalmat illető bidodalmi törvény- és kormánylap 1850-diki évfolyam, harmadik rész. Július-szeptember. Német.magyar kétnyelvű. félvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
1854-1926 Kis Újság gyűjtemény: Zeitschrift für Natur- und Heilkunde, Pest-Pilis Solt vármegye hivatalos lapja, Új ég és Föld 2 db száma
14286.

1854-1926 Kis Újság gyűjtemény: Zeitschrift für Natur- und Heilkunde, Pest-Pilis Solt vármegye hivatalos lapja, Új ég és Föld 2 db száma

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
1856 Buda, a marhasó árusításáról szóló hirdetmény 22x38 cm
14287.

1856 Buda, a marhasó árusításáról szóló hirdetmény 22x38 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
1
1856 Pest rögtönítélő bíróság (statárium) bevezetéséről és a rablókat, gyilkosokat, gyújtogatókat feljelentő személyek jutalmazásáról szóló hirdetmény 24x35 cm
14288.

1856 Pest rögtönítélő bíróság (statárium) bevezetéséről és a rablókat, gyilkosokat, gyújtogatókat feljelentő személyek jutalmazásáról szóló hirdetmény 24x35 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
1
1859 Magyar Tudományos Akadémia 1858 dec. 20. tartott ünnepélyes köz ülésének tárgyai. Pest, 1859. 55 p.
14289.

1859 Magyar Tudományos Akadémia 1858 dec. 20. tartott ünnepélyes köz ülésének tárgyai. Pest, 1859. 55 p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz