Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 59
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2477919
11820
412
Antique
Pleisztocén korú Mammuthus primigenius fog. A fog eleje és vége ép, a két oldala és a rágófelszín a bányaművelés során sérült. cca. 3 millió éves. m: 19x9x12cm. Tömege kb: 2530 g A fog felülete PVB-vel (Movital) van konzerválva. 2562918
11821
412
Antique
Nectarios, Nektarios vagy Nectarius görög szent, ikon, festett, modern, kopott, 34x26cm 2562925
11822
412
Antique
1899 preparált bagoly, sérült, kopott, m:35cm 2559569
11823
412
100000
Antique
Szecessziós mennyezeti súly-lámpa, kopott, nincs kipróbálva, 1900 körül, réz, üvegbúrával, min h:100cm
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2559562
11824
412
100000
Antique
Ismeretlen kaliforniai művész: Jaronimo (natív indián mesefigura) Falplasztika, acél, rétegelt falemez, sérülésekkel, jelzés nélkül, 1970 körül, m:140cm
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2563077
11825
412
Antique
Biedermeier falitükör, felújított állapotban, pótolt tükörrel. 102X72cm 2563084
11826
412
Antique
Szecessziós fali barométer és hőmérő, fa, kopott, 49x20cm 2542348
11827
412
Antique
Krisztus fej, ezüstözött fém, kopott, jelzés nélkül, farostra applikálva, keretben, fej méret: 16x115cm 2564021
11828
412
24000
Antique
Antik bronz gyertyatartó pár, kopott, m: 17cm 2564019
11829
412
30000
Antique
Kosfejes alabástrom lámpa, bronz veretekkel, új ernyővel, kopott, m:45cm 2564144
11830
412
Antique
Antik bronz gyertyatartó (Buri János esperes Szeged 1824) vésettel, kopott, m:30cm 2564644
11831
412
80000
Antique
Comb, mell, hát vért, jelzés nélkül, készítő: Jeges András. Élethű nagyságú. Apró sérülésekkel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: