Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 59
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2564309
11808
412
Antique
Ismeretlen jelzéssel, feltehetően XX: sz. kínai alkotó: Madarak. Hímzés. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 29,5×48,5 cm 2480247
11809
412
Antique
Bross koronával vésett, RL monogrammal. Réz, kopott. 5x3,5cm 2520350
11810
412
Antique
Senator arany színű golyós és töltőtoll, tokban, kopásnyomokkal, h: 11,5 cm 1864014
11811
412
50000
Antique
cca 1900 Otto Fennel Söhne Kassel antik teodolit, szintező, jelzett, hiányos, m: 24 cm / Antique German theodolite, marked, incomplete, 24 cm 2121880
11812
412
Antique
Íróasztali márvány tintatartó, egyik tartó teteje nem leszedhető, alján filc, 24x35 cm 2534443
11813
412
36000
Antique
Metronóm mahagóni színűre pácolt diófából - "Maelzel" - Párizs - Franciaország - cca. 1900, jó állapotban, minimális kopásnyomokkal. Működik. Réz verettel jelzett. 11 x 10.5 x 23 cm 2542417
11814
412
Antique
2 db igényes díszkard réz részekkel 78 cm, 84 cm 2466085
11815
412
Antique
Ezüst(Ag) nyelű tortalapát, jelzett, kopásnyomokkal, h: 20,5 cm 2372941
11816
412
50000
Antique
Antik, 2 db XIX. sz. fűszertartó üveg edény ezüst (Ag) tetővel, jelzés nélkül és egy ezüst kanállal, jelzett. Üveg edények m: 13 cm. Üvegek alsó részén sérülésekkel, és ezüst tetők elváltak a zsanéroktól. 2285133
11817
412
Antique
Kayserzinn jelzésű szecessziós ón tálca, őzbak motívummal, 41x24 cm 2104937
11818
412
34000
Antique
Faragott csontnyelű antik japán napernyő / esernyő. Virágos mintájú faragással és szövettel. Szövet szakadozott. / Japanese ebony sun shade 51 cm 2203664
11819
412
Antique
Fém kazettás doboz, tetején rózsákkal és margarétákkal plasztikusan díszített, sarkainál kariatidákkal, karmos talpakon álló, fedelén 1962. MS, gravírozással. Apró kopásokkal. Fedél alatt kettéosztott kazettákkal, 2 kazetta mérete: 7x10x7. Doboz: 14x18x22 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: