Szontágh Miklós: Tátrakalauz. Utmutató a Magas Tátrába s a Tátravidéki fürdőkbe. A Magyarorsz. Kárpátegyesület közreműködésével szerzette IV. kiadás. Térképekkel.
Bp. 1908. Singer és Wolfner. 176 p. 4 sztl. lev. + 1 térképmell. Kiadói vászonkötésben. Jó példány