15002.
412. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD
Olaszország remekei I-II. Olaszország táj-, és természeti szépségeinek, népviseleteinek, régiségeinek, műépítményeinek, műremekeinek gyűjteménye eredeti fényképek alapján. Két kötetben. A magyar kiadás szerkesztője Boross Vilmos. Budapest, é.n., Riegler József Ede Papírneműgyár Rt. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben, gerincen kissé sérült, picit kopott, az I. kötet fűzése laza. fotókkal gazdagon illusztrálva. Jirak János Bécs jelzett könyvkötése. Folio