17090.
412. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
8 000 Ft
21,62 EUR, 23,53 USD
Dr. vitéz Tátrallayay: (Wein) Zoltán: Fül-, orr-, torok- és gégegyógyászat. Gyakorló orvosoknak. Bp., 1940., Novák Rudolf és Társa, (Gyarmati és Bősz-ny.),XVI+418+1 p.+1 t. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval. A szerző, Tátrallyay Zoltán (1887-1954) által id. Verebély Tibor (1875-1941) orvos, sebész, patológus, egyetemi tanár, MTA tag részére dedikált példány.