Plüschow, Günther: Ezüstkondor. Harc a levegőért. Ford.: Lányi Viktor.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Militaria-Katonasag~1000011/Pluschow-Gunther-Ezustkondor-Harc-a-levegoert-Ford-Lanyi-Viktor-Bp-en-Revai-Mue~II2542580
2542580
16588
412
Books: Military
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Plüschow, Günther: Ezüstkondor. Harc a levegőért. Ford.: Lányi Viktor. Bp., é.n., Révai-Műegyetemi Sportrepülő Egyesület, 259+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
: nagy_andras