https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1000012/Zador-Anna-A-Nemzeti-Muzeum-Magyar-Muemlekek-Bp-1953-Kepzomuveszeti-Alap-Fekete-fehC3~II2566223
2566223
16721
412
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
LeÃrás:
Zádor Anna: A Nemzeti Múzeum. Magyar Műemlékek. Bp., 1953., KépzÅ‘művészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval. Megjelent 2000 példányban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: hsz