Dugonics András: A szerecsenek. Ujjabb életre hozta Dugonics András kiráji oktató. Másadik könyv. Afrikai esetek. Pozsonyban és Pesten, 1798, Füskúti Landerer Mihály. Korabeli papírkötés, sérült és hiányos gerinccel, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. Rézmetszetű címkép hiányzik.