Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 337

Annals of English literature. 1475-1950. Oxford, 1961, Clarendon Press. Angol nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés.
17525.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Gergely Márta: Második nemzedék. Bp., é.n., Tábor, 265 p. Félvászon-kötés, kissé sérült, kopott, foltos borítóval. A szerző által aláírt példány.
17526.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Rhoden Emma: Makrancos Erzsike mátkasága. Ford.: Roboz Andor. Bp.,én.,Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kissé laza kötéssel, jó állapotban.
17527.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17528.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Benka Gyula emlékkönyv. A szarvasi evangélikus főgimnázium volt tanára és igazgatója 1838-1923. Bp., 1928, Szarvasi Öregdiákok Szövetsége (Általános Nyomda, Könyv- és Lapkiadó Rt.), 136 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
17529.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Nagy Pál: Hampsteadi semmittevők. Párizs, 1968, Magyar Műhely. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, az elülső szennylap kijár.
17530.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Várkonyi Nándor: Magyar katonaköltők. Pécs,é.n.,Janus Pannonius Társaság. Második kiadás. Kiadói papírkötés, a borító részben elvált a gerinctől, kissé szakadt.
17531.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Műkedvelők színháza. Öt egyfelvonásos színdarab. Csokonai Vitéz Mihály, Szemere György, Móricz Zsigmond, Tömörkény István, Tamási Áron művei. Emke Könyvek 2. Kolozsvár, 1945, EMKE. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
17532.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kisfaludy Sándor: Himfy szerelmei. Bp., Athenaeum. Kiadói műbőr kötés, gerincnél sérült, Basch Árpád belső borítójával, kopottas állapotban.
17533.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Sinka István: Kadocsa, merre vagy? Győri Miklós rajzaival. Bp., [1944], Somody. Kiadói papírkötés, kissé sérült és foltos borítóval, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
17534.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kanta Gyula: Kovács Péter honfoglalása. A szerző, Kanta Gyula (1908-2002) által dedikált! H.n., é.n., Misztótfalusi. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval és címlappal, könyvtest elvált a borítótól.
17535.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
A budapesti Bethlen Gábor Kör emlékkönyve. Bp., 1907, Hornyánszky Viktor. Kiadói papírkötésben, papír védőborítóban, foltos borítóval, a könyvtest szétvált, és elvált a borítótól, megviselt állapotban.
17536.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft