Benka Gyula emlékkönyv. A szarvasi evangélikus főgimnázium volt tanára és igazgatója 1838-1923. Bp., 1928, Szarvasi Öregdiákok Szövetsége (Általános Nyomda, Könyv- és Lapkiadó Rt.), 136 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Várkonyi Nándor: Magyar katonaköltők. Pécs,é.n.,Janus Pannonius Társaság. Második kiadás. Kiadói papírkötés, a borító részben elvált a gerinctől, kissé szakadt.
Sinka István: Kadocsa, merre vagy? Győri Miklós rajzaival. Bp., [1944], Somody. Kiadói papírkötés, kissé sérült és foltos borítóval, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
Kanta Gyula: Kovács Péter honfoglalása. A szerző, Kanta Gyula (1908-2002) által dedikált! H.n., é.n., Misztótfalusi. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval és címlappal, könyvtest elvált a borítótól.
A budapesti Bethlen Gábor Kör emlékkönyve. Bp., 1907, Hornyánszky Viktor. Kiadói papírkötésben, papír védőborítóban, foltos borítóval, a könyvtest szétvált, és elvált a borítótól, megviselt állapotban.