cca 1910-40 Régi enteriőrök karácsonyfákkal, 3 db vintage fotó és fotó... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Fotomuveszet/Foto~500021/cca-1910-40-Regi-enteriorok-karacsonyfakkal-3-db-vintage-foto-es-fotolap-jelzes-nelkul-~II2570372
2570372
13522
412
Photo
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,41 EUR , 5,88 USD
Leírás: cca 1910-40 Régi enteriőrök karácsonyfákkal, 3 db vintage fotó és fotólap, jelzés nélkül, kopott és kissé sérült, 9x14 és 12x17 cm
: scanner