Andrássy Panka (?-): Remény II. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán auto... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Andrassy-Panka-Remeny-II-Olaj-vaszon-jelzett-hatoldalan-autograf-felirattal-fa-kere~II2571554
2571554
10002
412
Leírás: Andrássy Panka (?-): Remény II. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fa keretben, 40×30 cm
: karap_norbert