Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 337
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2199270
10508
412
19000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kovács jelzéssel: Libapásztorlány. Olaj, vászon. Sérült fa keretben, 50x69,5 cm 2215557
10509
412
ETA jelzéssel: Virágcsendélet, olaj, vászon, üvegezett fa keretben, 24x33 cm 2231473
10510
412
Mildnel jelzéssel: Mediterrán hangulat. Karton, akvarell, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 43,5x29,5 cm 2535106
10511
412
Rékasi J. jelzéssel, Falusi utca. Olaj, karton. 24x35 cm. Üvegezett, kopott fa keretben 2406871
10512
412
4600
Ilnitzky jelzéssel: Virágot szedő lány. Olaj, karton. Széleinél kissé sérült. 24,5x34,5 cm 2406877
10513
412
4600
Ilnitzky jelzéssel: Horgász. Olaj, karton. Bal szélén kissé sérült. 24,5x34,5 cm 2494874
10514
412
Bereczk K jelzéssel: Hazafelé. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 36,5x46 cm 2522333
10515
412
Váradi jelzéssel: Párizs, Opera, 1962. Kréta, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 21x29,5 cm 2522366
10516
412
Pákozdy jelzéssel: Falusi ház. Rézkarc, papír. Foltos. Körbevágva. 16x21,5 cm 2522423
10517
412
LÉ (?) monogram jelzéssel: Nagymaros. Linómetszet, papír, kartonra kasírozva. Lap széle kissé foltos. 27×35 cm 2522325
10518
412
Ludmilla jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Kissé sérült fa keretben. 50x40 cm 2496150
10519
412
Kátai jelzéssel: Orgonacsokor. Olaj, papír. 25x35 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft