Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 337
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2536030
10496
412
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Silba(?) 61 jelzéssel: Budapest, Opera. Rézkarc, papír, jelzett, 13x9 cm 2426232
10497
412
Bözsi jelzéssel: Leanderes udvar. Akvrarell, papír. Dekoratív, üvegezett keretben. 54x80 cm 2466457
10498
412
Olvashatatlan (Balázs?) jelzéssel: Csendélet. Olaj, papír, üvegezett fa keretben, 46×32,5 cm 2473871
10499
412
Bán Illés jelzéssel: Férfi portré. Szén, papír. Lap teteje kissé sérült. 43x30,5 cm 2452787
10500
412
Erdélyi jelzéssel, 2 db mű egy paszpartuban: Vizes ember. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány P.A., jelzéssel, 14,5x9,5 cm 2473839
10501
412
Viola jelzéssel: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír, 21,5×30,5 cm 2458429
10502
412
Tátrai jelzéssel: Ébredés.
Linó, papír, 24×15 cm 2452785
10503
412
Erdélyi jelzéssel, 2 db mű egy paszpartuban: Krissz. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány P.A., jelzéssel, 10×14,5 cm 2452768
10504
412
Erdélyi jelzéssel, 2 db mű egy paszpartuban: Tűzőgép. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány P.A. jelzéssel, 10×14,5 cm 2452829
10505
412
Erdélyi jelzéssel: Illusztráció. Repesztés, papír, jelzett, 15×26 cm 2421695
10506
412
Vörös R. jelzéssel: Naplemente, pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 34×48 cm 2471099
10507
412
ifj Búnó jelzéssel: Virág csendélet. Akvarell, papír. Jelzett, üvegezett keretben 22x16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft