Seltmann Weiden Bavaria német porcelán dísztányér, 3db, matricás halas... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~505006/Seltmann-Weiden-Bavaria-nemet-porcelan-disztanyer-3db-matricas-halas-motivummal-kopott-je~II2553818
2553818
11351
411
Kikiáltási ár:
3 600 Ft 9,73 EUR , 10,59 USD
Leírás: Seltmann Weiden Bavaria német porcelán dísztányér, 3db, matricás halas motívummal, kopott, jelzett d:23,5cm
: nagy_andras