Rudolstadt rokokó figura, fehér mázas porcelán, jelzett, kopott, resta... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~505006/Rudolstadt-rokoko-figura-feher-mazas-porcelan-jelzett-kopott-restauralt-m18-5cm~II2556206
2556206
11300
411
Kikiáltási ár:
10 000 Ft 27,03 EUR , 29,41 USD
Leírás: Rudolstadt rokokó figura, fehér mázas porcelán, jelzett, kopott, restaurált, m:18,5cm
: karap_norbert