Christian Nonne, Volkstedt: Diana. Kézzel festett porcelán figura, res... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~505006/Christian-Nonne-Volkstedt-Diana-Kezzel-festett-porcelan-figura-restauralt-apro-lepattanaso~II2556194
2556194
11301
411
40000
Kikiáltási ár:
40 000 Ft 108,11 EUR , 117,65 USD
Leírás: Christian Nonne, Volkstedt: Diana. Kézzel festett porcelán figura, restaurált, apró lepattanások, jelzett, Németország 1800 körül. m:19cm
: karap_norbert