Hollóházi porcelán váza florális dekorral, matricás, jelzett, apró kop... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~505006/Hollohazi-porcelan-vaza-floralis-dekorral-matricas-jelzett-apro-kopasnyomokkal-m-31-cm~II2552496
2552496
11264
411
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Hollóházi porcelán váza florális dekorral, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 31 cm
: nagy_andras