Szécsi: Gyermek pár, kézzel festett, mázas kerámia, jelzett, kopott, m... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~505005/Szecsi-Gyermek-par-kezzel-festett-mazas-keramia-jelzett-kopott-mazrepedt-m16-cm-~II2554029
2554029
11053
411
Art-ceramics
Leírás: Szécsi: Gyermek pár, kézzel festett, mázas kerámia, jelzett, kopott, mázrepedt, m:16 cm,
: nagy_andras