11602.
411. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
6 000 Ft
16,22 EUR, 17,65 USD
Császár Pál: Fülbevalós fej. Terrakotta, aranyozott, réz. Jelzett, hibátlan. 24 cm