Plakát

Tételek száma: 84

1936 Kecskemét, Hírös hét, plakát, Imre Gábor grafikája, restaurált, 62×43 cm
14833.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Erdélyi kastély. Hunyady Sándor színműve filmen. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Páger Antal, Tasnády F. Mária, Mezey Mária, Greguss Zoltán szereplésével. Rendezte: báró Podmanicky (Podmaniczky) Félix. Atelier film. Litográfia (Grund lito, Bp.), papír. Győrfy László (?) jelzéssel a plakáton. Lapszéli kisebb sérülésekkel, felső része kissé foltos. Hajtásnyomokkal. 94×29,5 cm / Vintage Hungarian movie poster, with damages on the edges, lithography on paper.
14834.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Canitoga hőse. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1939. Hans Albers, Charlotte Susa és mások szereplésével. Bawaria Film. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Kincs Emil nyomda. Lapszéli kisebb sérülésekkel, hiányokkal, felső részén kissé foltos. Hajtásnyomokkal. 94×31 cm / Vintage Hungarian poster of the German movie Wasser für Canitoga with Hans Albers, with smaller damages on the edges, lithography on paper.
14835.

Canitoga hőse. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1939. Hans Albers, Charlotte Susa és mások szereplésével. Bawaria Film. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Kincs Emil nyomda. Lapszéli kisebb sérülésekkel, hiányokkal, felső részén kissé foltos. Hajtásnyomokkal. 94×31 cm / Vintage Hungarian poster of the German movie "Wasser für Canitoga" with Hans Albers, with smaller damages on the edges, lithography on paper.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Aranyat asszonyért. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1939. Viktor Staal, Kirsten Heiberg, Karl Martell és mások szereplésével. Ufa. Litográfia, papír. P Kiss jelzéssel a litográfián. Rovenszky kőnyomda. Lapszéli apró sérülésekkel, felső részén kissé foltos. Hajtásnyomokkal. 94×31 cm / Vintage Hungarian poster of the German Ufa movie Frauen für Golden Hill, with very small damages on the edges, lithography on paper.
14836.

Aranyat asszonyért. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1939. Viktor Staal, Kirsten Heiberg, Karl Martell és mások szereplésével. Ufa. Litográfia, papír. P Kiss jelzéssel a litográfián. Rovenszky kőnyomda. Lapszéli apró sérülésekkel, felső részén kissé foltos. Hajtásnyomokkal. 94×31 cm / Vintage Hungarian poster of the German Ufa movie "Frauen für Golden Hill", with very small damages on the edges, lithography on paper.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Tedesco Anna (1903-1969): Végy takarékbélyeget, válts betétkönyvet plakát, szakadással, ragasztott, hajtott, 83×59 cm
14837.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
1952 Tervkölcsön V. sorsolása plakát, szakadással, 84×57 cm
14838.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Urai fabetét, plakátterv, 1940 körül. Tempera, karton. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. Lap sarkaiban apró lyukakkal (feltehetően rajzszög által ütött). 47x33 cm
14839.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
1998 Macska-jaj, Emir Kusturica filmje, plakát, szakadásokkal, hiányokkal, 115×81 cm
14840.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
cca 1950 Radiológiai harceszközök - alkalmazás módjai - felismerés, propaganda plakát, Bp., Belügyminisztérium Polgári Védelem Országos Parancsnoksága Kiképzési Osztálya (BM PVOP Kik. O.), Offset (6000 példány), kissé foltos, 56x83 cm
14841.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1910 Henri Boulanger (H. Gray) (1858-1924): PEF porcelán email festék, Bp., Lutz Ede és Társa, reklám plakát, litográfia, fém élrögzítőkkel, a felső fém élrögzítő mentén részben szakadással, törésnyommal, kissé foltokkal, 39x30 cm / Advertisement poster, lithography, damaged, with little spotties, 39x30 cm
14842.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
1956 Horgászbál Baján - Ne féljetek, halat itt sem fogtok látni! jelszóval, hajtott, de jó állapotban, készült 100 példányban, 60×42 cm
14843.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
cca 1970 Kiálló szög balesetet okoz - humoros balesetvédelmi plakát, részben kézzel festett, szign. Kassowitz Félix (1907-1983), felcsavarva, 70×50 cm
14844.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
11

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft