11661.
411. Lezárult gyorsárverés
Órák
85 000 Ft
229,73 EUR, 250,00 USD
JAEGER férfi karóra, Favre-Leuba szerkezettel, 1960 körül, aranyozott tok, kopott, bőr szíjjal, működik, d:35mm