Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 138

15024.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15025.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15026.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
MIhályi Ernő: A középkor műemlékei Sopronban 34 képpel. Sopron, 1914. Röttig Gusztáv. 60p.
15028.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kugler Alajos: A soproni színészet története. Sopron, 1909, magánkiadás (Petőfi nyomda). 46 p. Kiadói papírkötésben.
15029.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15030.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
15031.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Barna Gábor: Néphit és népszokások a Hortobágy vidékén. Bp., 1979, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15032.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Az Erdélyi Múzeum-Egyesület Brasovban (Brassó) 1934. augusztus 25-26. napjain, a tizenharmadik vándorgyűlés keretében tartott orvoskongresszusának emlékkönyve. Szerk.: Veress Ferenc, Koleszár László. Cluj/Kolozsvár, 1935., Erdélyi Múzeum-Egyesület, 106+1 p.+4 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással.
15033.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Tekes Sándorné Zsebők Nelli: Ez volt a múlt. Pestszentlőrinc 1944. november - 1945. július. A II. világháború áldozatai Pestszentlőrinc-Pestszentimre. Örökségünk sorozat II. köt. Bp., 2005., Budapest XVIII. Kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzata - Budapest XVIII. Kerületi Pedagógiai Intézet és Helytörténeti Gyűjtemény. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Pándy Tamás: Pestszentimre önállósági küzdelme a XX. században. Örögségünk sorozat II. köt. Bp., 2005., Budapest XVIII. Kerületi Pedagógiai Intézet és Helytörténeti Gyűjtemény. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15034.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15035.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1920-1940 Vegyes utazási prospektus, 3 db:   Deutsche Verkehrsbücher Der Rhein und seine Seitentäler. Berlin, én.,Reichsbahnzentrale für den Deutschen Reiseverkehr, 104 p.+ 1 (kihajtható térkép) t. Német nyelven. 16. Auflage. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben.;   Der Mitelrhein. Ein Blick über das Land uns seine Kultur in Vergangenheit und Gegenwart. Hrsg von der Reichsbahndirektion Mains. Mit einem Einführungswort von Universitätsprofessor Dr. Paul Clement. Main,én.,Verlag der Reichsbahndirektion Mainz, 114 p. + 2 (térkép-mellékletek) t. V. Verbesserte Ausgabe. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.;   Österreichischer Bundesbahnführer für Reise und Touristik. (Mit 54 Illustrationen.) Gesäuse und Erzberggebiet. Mit Benützung amtlicher Daten bearbeitet von Hans Biendl und Ludwig Sinek. Bundesbahn-Führer Für Reise und Touristik Band 4. Wien, 1926, Steyrermühl Verlag, 96 p. + 1 (kihajtható térkép) t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt, részben hiányos gerinccel.;
15036.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft