Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 7

De heilige Vlam. Het sprookje van Stefan Pártos. Rotterdam, 1927. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
17261.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
135,29
[Publius Terentius Afer (Kr. e. 185 - Kr. e. 159?)] Publii Terentii Afri Comoediae sex. Ex recensione Societatis Bipontinae cumque ejusdem notis, partim integris, partim in gratiam Tironum immutatis et auctis, edidit Esaias Budai. Tomus I-II. [Egybekötve.] Debrecini, 1795., Impr. Michael Szigethy Typogr., III-351;408 p.+2 sztl. lev. Latin nyelven. Korabeli bőr-kötésben, kopott, foltos borítóval, az elülső szennylap sérült, a hátsó szennylap és a hátsó tábla belső papírborítása hiányzik, az I. rész címlapja hiányzik, az utolsó lap sérült, és a sarkán kis hiánnyal, foltos lapokkal, ceruzás jegyzetekkel.
17262.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Bertoldo Bertoldino e Cacasenno con i argomenti, alegorie, spiegazion dele parole, e frase veneziane, . divertimento autunal de I. P. Libro Segondo che contien Bertoldin  Croce Giulio Cesare (Giulio Dalla Lira) (della Croce G. C.); Edité par Zanbatista Conzati, Padova, 1747. 2t (rézmetszetek) + 485p. Korabeli papírkötésben
17263.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Alfred Biese: Deutsche Literaturgeschichte. Erster Band: Von den Aufängen bis Herder. (Német irodalomtörténet. Első kötet: Kezdetektől Herderig.) München, 1913, C. H. Becksche Verlagsbuchhandlung. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, volt könyvtári példány, egy-két foltos, és egy-két sérült lappal, néhány lapon ceruzás aláhúzásokkal.
17264.

Alfred Biese: Deutsche Literaturgeschichte. Erster Band: Von den Aufängen bis Herder. (Német irodalomtörténet. Első kötet: Kezdetektől Herderig.) München, 1913, C. H. Beck'sche Verlagsbuchhandlung. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, volt könyvtári példány, egy-két foltos, és egy-két sérült lappal, néhány lapon ceruzás aláhúzásokkal.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Emile Verhaeren: Drei Damen. Nachdichtung von Stefan Zweig. Leipzig, 1910. Insel Verlag. Aranyozott egészbőr kötésben
17265.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17266.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Bernhard A. Bauer: Wie bist du Weib? Betrachtungen über Körper, Seele, Sexualleben und Erotik des Weibes. Mit einem Anhange: Die Prostitution. Bécs, 1925, Rikola. 38. átnézett és javított kiadás. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, sérült és hiányos gerinccel, kopottas borítóval, kissé sérült kötéssel.
17267.

Kikiáltási ár:
800 Ft
21

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft