Beke László : Schaár Erzsébet. Bp., 1973., Corvina. Kiadói egészvászon... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1500010/Beke-Laszlo-Schaar-Erzsebet-Bp-1973-Corvina-Kiadoi-egeszvaszon-kotesben-kiadoi-k~II2562277
2562277
16746
411
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
800 Ft 2,16 EUR , 2,35 USD
Leírás: Beke László : Schaár Erzsébet. Bp., 1973., Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadt, kopott papír védőborítóval, volt könyvtári példány.
: tánczos_gábor