12735.
411. Lezárult gyorsárverés
Fotó
1 400 Ft
cca 1970-80 Veres Mihály (?-?) salgótarjáni fotóművész 2 db vintage fotóművészeti alkotása, egy paszpartuban, felső pecséttel jelzett, alsó sérült, 15,5x22,5 és 14,5x22,5 cm