10658.
411. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Vegetáció. Rézkarc, papír, jelzett, Józsa Lajosnak szóló ajándékozási sorokkal, lap széle foltos, 17,5x21,5 cm