10511.
411. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
9 000 Ft
24,32 EUR, 26,47 USD
12 db Heves megyei városokat, helyszíneket (Eger, Noszvaj, Mátrafüred, Hatvan) bemutató grafika. Rézkarc, papír, néhány jelzett a karcon, részben (?) Veszprémi Endre (1925-2013) alkotásai. Tollal feliratozott és számozott. 9,5×13 cm