Herendi BFR (BOUQUET de FRUITS) gyümölcs mintás nagy bonbonier, jelzet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-BFR-BOUQUET-de-FRUITS-gyumolcs-mintas-nagy-bonbonier-jelzett-kopott-rozsan-apro-l~II2546838
2546838
11210
410
Kikiáltási ár:
18 000 Ft 48,65 EUR , 52,94 USD
Leírás: Herendi BFR (BOUQUET de FRUITS) gyümölcs mintás nagy bonbonier, jelzett, kopott, rózsán apró lepattanások. m:16cm, d: 17cm
: karap_norbert