Gustavsberg svéd porcelán dísztál, 3 db, matricás, jelzett, kis kopásn... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Gustavsberg-sved-porcelan-disztal-3-db-matricas-jelzett-kis-kopasnyomokkal-d-17-5-es-21~II2529332
2529332
11346
410
Kikiáltási ár:
3 600 Ft 9,73 EUR , 10,59 USD
Leírás: Gustavsberg svéd porcelán dísztál, 3 db, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 17,5 és 21,5 cm
: nagy_andras