2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
Mázas kerámia mécsestartó és kiöntő, italmelegítő szett. Jelzett, lepattanással, kopásnyomokkal, d: 13,5 cm, m: 8 cm, 9 cm