Zenetörténet, Kották, Hangszerek

Tételek száma: 24

cca 1920 Musikleben in Italien. 34p. Képekkel
14500.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Balla Péter: A magyar népdal kistükre. Csíkós Tóth András rajzaival. Bp., én., Magyar Élet. Kiadói félvászon-kötés, kiadói foltos, javított papír védőborítóban.
14501.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Népi játékok. I. köt. Jegyzetekkel közreadja: Volly István. Bp., 1945., Egyetemi, 68 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói szakadt papírkötés. + Volly István (1907-1992) zeneszerző, népdalgyűjtő, folklorista által rajzolt kotta, gépelt szöveggel, 2 sztl. lev.
14502.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1943 Desiderio Ursits Mazzucchelli: Ritornero... De visszatérek... Szerenád. Magyar szövegét írta: Gaál Sándor. Bp., én., Magyar Muzsikus, foltos, hajtott, 2 sztl. lev. DEDIKÁLT!
14503.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Erőss Béla nótáskönyve. Bp., 1931, Nádor Kálmán, 23 p. Kiadói illusztrált papírkötés, foltos, firkált borítóval, Tiszteletpéldány bélyegzéssel.
14504.

Erőss Béla nótáskönyve. Bp., 1931, Nádor Kálmán, 23 p. Kiadói illusztrált papírkötés, foltos, firkált borítóval, "Tiszteletpéldány" bélyegzéssel.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1930 Petőfi Sándor: Részegség a hazáért. Gyökössy Endre: Szatmár alatt sírva folyik a Szamos. Zenéjét szerezte: Murgács Kálmán. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós kormányzó úr Őfőméltóságának mély hódolattal ajánlva. Irredenta kotta. 4 p. Lapszéli apró szakadással, hajtásnyommal. 34x26,5 cm.
14505.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1974 The Beatles - Yesterday c. sláger kottája, olasz nyelven, 4 p. / The Beatles - Yesterday (Ieri) sheet music in Italian, 4 p.
14506.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ludas Matyi Kalandjai. Daljáték 3 felvonásban. Fazekas Mihály verses elbeszélése nyomán színpadra alkalmazta Cserháti Lajos. Zenéjét szerezte Dévény Jenő. Bp., é.n. (1947 körül), Paulovits Imre könyvnyomdája. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel, kissé foltos borítón korabeli előadási engedéllyel kapcsolatos bélyegzőkkel, hátsó borító hiányzik, ceruzás jegyzetekkel.
14507.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1911 Kacsoh Pongrác: Három eredeti magyar dall. Kotta. Bp., Rózsavölgyi, 5 p.
14508.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Lévay Ede-Dankó Pista: Lemondás. (Madár vígan dalolva...) Kotta. Bp., Nádor Kálmán, 2 sztl. lev.
14509.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1931 János vitéz daljáték 3 felvonásban. I-II. rész. Petőfi költeménye után írta: Bakonyi Károly. Zenéjét Heltai Jenő verseire szerzette: Dr. Kacsoh Pongrácz. Operára átdolgozta: Buttykay Ákos. Bp.,1931., Bárd Ferenc és Fia, 15+13 p. Illusztrált papírkötés, szakadt borítókkal, foltos.
14510.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Georges Bizet: Carmen. Collection Litolff No. 2381. Braunschweig, én., Henry Litloffs Verlag. Bizet Carmen c. operájának kottája, német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. + Edward Grieg: Peer Gynt - Suite I. Opus 46. Ed. Peters N. 2420. Leipzig, én. C. F. Peters. Német nyelvű kotta. Kiadói papírkötés.
14511.

Georges Bizet: Carmen. Collection Litolff No. 2381. Braunschweig, én., Henry Litloff's Verlag. Bizet Carmen c. operájának kottája, német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. + Edward Grieg: Peer Gynt - Suite I. Opus 46. Ed. Peters N. 2420. Leipzig, én. C. F. Peters. Német nyelvű kotta. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft