Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek

Tételek száma: 48

cca 1930-50 Eleőd (Eleöd) Anikó (1908-2007) és Iglói László Pál síbajnok pár fotói, levelei, képeslapjai, igazolványai, össz. 43 db. Érdekes, átnézésre érdemes anyag!
12557.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
cca 1930 Komor Marcell (1868-1944) építész és fia, Komor János (1900-?): Ismeretlen zsinagóga terve. Tus, papír. Komor Marcell autográf aláírásával valamint Komor Marcell és Komor János okl. építészek bélyegzőjével. Foltos. Kissé sérült. Üvegezett fa keretben. 36x32,5 cm
12558.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
cca 1936 Nem! Nem! Soha! iskolai történelemfüzet irredenta grafikával, kitöltve
12559.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1937 Ervin Gábor, nyilasok által kivégzett pap saját kézzel írt képeslapja
12560.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17
12561.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1954 2x2 néha 5 (filmoperett). Második könyv. Írta: Kovács Dénes és Vajda Albert, zene: Fényes Szabolcs. Forgatókönyv, gépirat. Magyar Filmgyártó Vállalat, 193 p. Kissé sérült félvászon-kötésben, helyenként sérült lapszélekkel, néhány lap kijár.
12562.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1959 Apostoli áldást kérő oklevél, Szent XXIII. János (1881-1963) pápa (1958-1963 között) részére, a prügyi egyházközség fennállásának 75. évfordulója alkalmából. Díszes, kézzel festett pauszpapír. Alján vatikáni bejegyzéssel, aláírással, szárazpecséttel. Hátoldalán pecséttel jelzett, kisebb sérülésekkel, foltokkal, 42x29 cm
12563.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1960-1962 Emlékkönyv kézzel írt bejegyzésekkel, rajzokkal, kissé foltos
12564.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1960-1970 Miskolc Tiszai P.U. építészeti tervpályázata, benne a közmű helyszínrajzával, 1 (helyszínrajz, 1:1.000, 59x89 cm) t. + 28+1 p. Nyl mappában, az utolsó lap szakadozott, de egyébként jó állapotban. 59x89 cm
12565.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1961 Shvoy Lajos székesfehérvári püspök által írt képeslap
12566.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1961-1974 Testnevelés, módszertani és gyakorlati óravázlatok, tematika, stb., Dr. Földesi Béla intézeti tanár kézirata, kissé viseltes füzetben
12567.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1968-2009 össz. 30 db kártyanaptár, néhány firkált és sérült
12568.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft